تبليغات

نرم افزار ایجاد رم مجازی SoftPerfect RAM Disk

SoftPerfect RAM Disk 4.0.8

نرم افزار ایجاد رم مجازی

 

SoftPerfect RAM Disk نرم افزار کاربردی برای مدیریت حافظه های کوتاه مدت سیستم شما می باشد که با اضافه کردن RAM های مجازی در سیستم شما ، از انتقال عملیات موقت و دادهای مربوط به رم فیزیکی جلوگیری و بسیاری از کارهای مربوط به آن را در این حافظه های مجازی انجام میدهد. با استفاده از این قابلیت سرعت پردازش هارد دیسک شما نیز بالاتر رفته و کارها نیز با سرعت بیشتری انجام میگیرد.

 نرم افزار SoftPerfect RAM Disk بدینگونه عمل می کند که در هارد دیسک شما یک حافظه یا چند حافظه کوتاه مدت مجازی ایجاد می کند تا بتوانید فایل ها و داده های کوتاه مدت مربوط به رم فیزیکی را به آن انتقال دهید. این کار همچنین باعث افزایش طول عمر حافظه رم شما نیز می شود.

بسیاری از سیستم ها و دستگاههای فعلی دارای رم های با حافظه بالای ۱ گیگ می باشند ولی در بسیاری از مواقع این رم ها با تمام کارایی و امکانات کار نمی کنند که با استفاده از نرم افزار SoftPerfect RAM Disk می توانید کارایی آنها را بهبود ببخشید. همچنین این نرم افزار به شما امکان میدهد در صورت نیاز چندین حافظه کوتاه مدت مجازی ایجاد کنید تا در سرعت بخشیدن به کارهای شما ، تاثیر بیشتری داشته باشد.

ویژگی های نرم افزار SoftPerfect RAM Disk :

  • افزایش طول عمر و کارایی حافظه رم فیزیکی و سخت افزاری سیستم
  • قابلیت ایجاد تا ۲۶ حافظه کوتاه مدت ( رم – Ram ) مجازی روی هارد دیسک
  • از بین رفتن محتوای حافظه های مجازی با خاموش شدن سیستم
  • پشتیبانی از رم های مختلف ۳۲ و ۶۴ بیتی
  • و…
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

Our Score
  • رمز فایل: mizbandownload.com

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید