تبليغات

adobe-air

Adobe AIR 25.0.0.134

 

Adobe AIR یک Runtime مرتبط با فعالیتهای سیستم ایجاد می کند. در اینصورت شما در هر لحظه و در هر  مکان توانایی استفاده از این مجموعه را خواهید داشت، و این عملا اولین  قابلیت یک برنامه تحت Desktop را برای برنامه های شما فراهم می کنند. اما  علاوه بر این Adobe AIR فرق ساختاری تفاوت های دیگه هم هست که این دو پروژه رو بکلی  از همدیگه متمایز می کند.

 

آنچه که از Adobe Air باید بدانیم :

*اولین نکته ای که باید در مورد Adobe  Air در نظر گرفت این هستش که شما در این Runtime قابلیت استفاده از فایل  های Swf,Htm,JS,Css,…. در کنار هم دیگه را خواهید داشت. این قابلیت عملا  شما را به IDE یا توانایی خواصی محدود نمی کند!

*این Runtime به صورت Cross – OS طراحی  شده. در حقیقت شما بعد از طراحی Application خودتان می توانید اون رو برای OS  های مختلف Deploy کنید.

*Adobe Air مجموعه تکامل یافته ای از  فرامین Java Script و Action Script رادر اختیار برنامه نویس قرار می دهد.  این عمل قابلیت های بیشتری رد در اختیار Developer قزار خواهد داد.

*در حال حاظر Adobe AIR چیز نا آشنایی به  حساب نمی آید و مدتی است که به عرصه وارد شده است. اما خیلی ها هستن که یا این  تکنولوژی اصلا برای آنها جالب نیست, و یا اینکه هنوز مفهوم اصلی این تکنولوژی  را درک نکردن. و از آنجایی که محتوای وب فارسی هنوز مطالب زیادی در مورد  این تکنولوژی ارایه نداده خیلی از برنامه نویس ها هم زحمت یه همچین کاری رو  به خودشان نمیدهند.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات و دانلود

مشخصات فایل

  • حجم فایل: 9.98MB
  • فرمت فایل: rar
  • رمز فایل: mizbandownload.com

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید