تبليغات

نرم افزار پاک سازی فضای هارد Files Inspector Pro

Files Inspector Pro 1.12

نرم افزار پاکسازی فضای هارد

 

Files Inspector نرم افزار پاکسازی فضای هارد از اطلاعات اضافی می باشد. گاهی بسیاری از کاربران با کمبود فضای هارد دیسک مواجه می شوند که به دلیل ذخیره بیش از حد اطلاعات اضافی بر روی سیستم می باشد. این اطلاعات اغلب در فایل ها و پوشه هایی ذخیره می شود که دسترسی به آنها دشوار می باشد. همچنین حذف دستی این اطلاعات می تواند بسیار دشوار و زمانبر باشد. از طرفی پر شدن فضای هارد دیسک می تواند موجب کاهش بهره وری سیستم و کند کار کردن سیستم شود. بنابراین استفاده از نرم افزارهایی برای افزایش بهره وری سیستم و پاک کردن هارد دیسک از اطلاعات اضافی می تواند بسیار مفید باشد.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISO یا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar استفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

 

راهنمای نصب

۱-ابتدا نرم افزار را نصب نمائید.

۲-محتویات پوشه کرک را به محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کنید.

۳-نرم افزار را اجرا کنید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید