تبليغات

نرم افزار فایروال محدود کننده دسترسی برنامه ها به اینترنت اندروید AFWall

AFWall + v3.0.0 build 16400

فایروال محدود کننده دسترسی برنامه ها به اینترنت اندروید 

 

AFWall +  یک نرم افزار فوق العاده است ! اگر شما هم در روز ساعت های زیادی را از اینترنت های ایرانسل و همراه اول استفاده می کنید و با این مشکل  که اگر حتی از یک یا دو مسنجر یا چند سایت اینترنتی سبک استفاده می کنید اما درصد بالایی از حجم شارژ شما از دست می رود دست و پنجه نرم می کنید و از این موضوع ناراحت هستید و یا اگر طرح های تشویقی حجمی Gprs ایرانسل را فعال کرده کرده اید اما با استفاده کم شما حجم های این طرح ها خیلی زود به اتمام می رسد پیشنهاد می کنیم از نرم افزار مورد علاقه مدیریت که آن را به شما پیشنهاد می دهد استفاده کنید.

آموزش استفاده از AFWall + (Donate) :

اگر می خواهید از این مشکلات خلاص شوید پیشنهاد می کنیم از نرم افزار AFWallاستفاده نمایید. توسط این نرم افزار قادر خواهید بود دسترسی تمام برنامه ها به اینترنت را در دو حالت Gprs و وایرلس ببندید یا باز بگذارید. در اسکرین شات بالا متوجه می شوید که فقط دسترسی نرم افزار Nimbuzz را در حالت Gprs با انتخاب آن باز است و اجازه دسترسی سایر نرم افزارها در حالت Gprs بسته شده است.

نکته : با انتخاب و تیک خوردن هر نرم افزار دسترسی آن به اینترنت باز و با برداشتن تیک جلوی آن ، دسترسی اش به اینترنت بسته خواهد شد.

نکته : پس از تست نرم افزار های مختلف به این نتیجه رسیدیم که این نرم افزار در نوع خودش بهترین است.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 1 میانگین: 2]

مشخصات و دانلود

مشخصات فایل

  • حجم فایل: 5.70MB
  • فرمت فایل: APK
  • رمز فایل: mizbandownload.com

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید