تبليغات

Bluebeam Revu eXtreme 2019.1.16

نرم افزار ساخت و ویرایش فایل های PDF

 

Bluebeam Revu eXtreme نرم افزار ساخت و ویرایش فایل های PDF ، یکی از کاملترین نرم افزارها و ابزاری قدرتمند برای ساخت فایل های پی دی اف  که شما به کمک آن میتوانید یک نوار ابزار در برنامه های ویرایش اسناد متنی و یا مرورگرها را در اختیار داشته و اقدام به ساخت فایل های PDF از متن ها و اسناد متنی و یا صفحات وب می نمایید. پس از استفاده از نرم افزار Bluebeam Revu eXtreme به کارآیی ، قدرت و پایداری آن نسبت به تمامی نرم افزارهای مشابه پی دی اف پی خواهید برد.همچنین نرم افزار می تواند به عنوان چاپگر مجازی بر روی سیستم شما قرار گیرد و علاوه بر چاپ دیگر انواع فایل ها، چاپگری مختص به فایل های PDF برای شما ایجاد نماید.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISO یا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar استفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

 

راهنمای نصب

برای فعال سازی نرم افزار از پوشه کرک فایل readme را مطالعه کنید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید