تبليغات

دانلود نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی Edraw MindMaster Pro

Edraw MindMaster Pro 7.3.1

نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی

 

Edraw MindMaster Pro نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی ، برنامه ای است که روند طراحی و ترسیم نقشه‌های ذهنی را آسانتر می کند. استفاده از نقشه‌ها و نمودارهای گرافیکی در محل کار و یا ارائه مفاهیم آموزشی، نقش به‌سزایی را در انتقال صحیح مطالب به مخاطبین دارد. شما با استفاده از این نرم افزار می‌توانید انواع مطالب آموزشی ، ایده‌های ذهنی ، راهکارها و اقدامات لازم برای اجرای یک پروژه خاص را در قالب نمودارهایی گرافیکی ترسیم کرده و از آن‌ها در سخنرانی‌های خود بهره ببرید.

این برنامه ، تمام امکاناتی را که کاربر از نرم افزار طراحی نقشه‌های ذهنی انتظار دارد را در خود جای داده تا بدین وسیله دیگر هیچ نیازی به استفاده از سایر ابزارهای مشابه حس نشود. این نرم افزار از انواع نمودارهای گرافیکی رایج پشتیبانی کامل دارد و علاقه‌مندان با طی چند قدم ساده می‌توانند نقشه دلخواه خود را ترسیم نموده و سرانجام آن را در انواع فرمت‌های JPG, HTML, PDF, SVG, Microsoft Word, Excel, Powerpoint, MindManager و … خروجی بگیرند.

 

ویژگی های نرم افزار Edraw MindMaster Pro :

  • امکان خروجی گرفتن در انواع فرمت‌های JPG, HTML, PDF, SVG, Microsoft Word, Excel, Powerpoint, MindManager و …
  • دارا بودن ابزارهایی منحصر به فرد در زمینه طراحی نقشه‌های ذهنی
  • قابلیت  بهره‌گیری از انواع اشکال هندسی در ترسیمات نقشه‌ها
  • امکان افزودن اشیای گرافیکی و برقرار ساختن ارتباطات میان آنان
  • قابلیت ترسیم نقشه‌های مفهومی برای انتقال بهتر ایده‌ها
  • عدم نیاز به استفاده از سایر ابزارهای مشابه

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

 

راهنمای نصب

۱-ابتدا نرم افزار را نصب نمائید.

۲-فایل Patch را به محل نصب نرم افزار انتقال دهید. فایل Patch را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و بر روی دکمه ی Patch کلیک کنید تا فعال سازی انجام شود.

۳-نرم افزار را اجرا کنید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید