تبليغات

دانلود نرم افزار دسترسی به اطلاعات سخت افزار سیستم HE-Hardware Read & Write Utility

HE-Hardware Read & Write Utility 1.20.4.20

نرم افزار دسترسی به اطلاعات سخت افزار سیستم

 

HE – Hardware Read & Write Utility نرم افزار دسترسی به اطلاعات سخت افزار سیستم ، برنامه ای برای متخصصین سخت افزار است. با استفاده از این نرم افزار ، کاربر می‌تواند به اطلاعاتی جامع و دقیق در رابطه با کلیه سخت افزارها در سیستم دسترسی داشته باشد. عملکرد یک سیستم رایانه‌ای ، بسیار پیچیده‌تر از تصورات بسیاری از ماست! شاید حتی اگر شیوه کارکرد یکی از ساده‌ترین پردازنده‌ها در تاریخ دستگاه‌های کامپیوتری را مطالعه کنید.

انطباق آن با عملکرد نسل جدید پردازنده‌های رایانه‌ای برایتان حاوی اطلاعاتی سرسام‌آور و عجیب باشد! ارتباط تنگاتنگ سخت افزار با نرم افزار ، به ما این امکان را داده تا بتوانیم در کنار رشد و پیشرفت‌های سخت افزاری، از مزایای نرم افزاری سیستم نیز بهره‌مند باشیم. اگر شما نیز از دانش‌آموختگان رشته سخت افزار راینه هستید و می‌‌خواهید سیستم کامپیوتری خود را با دقت بالا مورد بررسی قرار دهید، ابزار فعلی می‌تواند تا حد زیادی برایتان مفید واقع گردد.

 این ابزار در واقع یک برنامه تخصصی به منظور دستکاری داده‌ها به طور مستقیم در سخت افزار سیستم است که بیشتر به درد متخصصین رشته سخت افزار، تسترها،  توسعه‌دهندگان درایورهای سخت افزاری، متخصصین عیب‌یابی سخت افزار و … می‌خورد. از این نرم افزار می‌توانید برای کسب اطلاعات عمیق و جامع در رابطه با هریک از سخت‌افزارهای سیستم پرداخته و با دسترسی سطوح بالا، اقدام به تغییر در داده‌ها کنید.

 

ویژگی های نرم افزار HE – Hardware Read & Write Utility :

  • قابلیت دسترسی به اطلاعات سخت افزارهای مختلف در تب‌های مجزا از هم
  • قابلیت دسترسی به اطلاعات مربوط به رم، هارد دیسک، پاور، کارت گرافیک و …
  • دسترسی به جزئی‌ترین اطلاعات سخت افزاری، درایورها، بایاس و …
  • مشاهده اطلاعات سیستم با جزئیات بالا
  • مشاهده پورت هارد متصل شده
  • پشتیبانی از هاردهای مختلف

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید