تبليغات

دانلود نرم افزار پرینت گرفتن از راه دور TerminalWorks TSPrint Server

TerminalWorks TSPrint Server 3.0.7.5

نرم افزار پرینت گرفتن از راه دور

 

TerminalWorks TSPrint Server نرم افزار پرینت گرفتن از راه دور ، برنامه ای کاربردی برای پرینت گرفتن اسناد از راه دور است. با این برنامه ، کاربرد پرینترها را می‌توان گسترش داد. این نرم افزار شما را قادر می‌سازد تا بتوانند به صورت بی‌سیم از اسناد مورد نظر خود پرینت بگیرند. فرقی نمی‌کند که این کاربر در یک شبکه داخلی بوده و یا اینکه از نقطه دیگری از جهان؛ چرا که کلیه فرآیند پرینت کردن در ارتباط شبکه (اینترنت) انجام خواهد گرفت.

این نرم افزار گزینه‌های قابل تنظیم بسیاری را در خود جای داده تا کاربران قادر باشند سرور پایانه را درست مطابق با نیاز و سطوح دسترسی مورد نظر خود تنظیم کنند. نصب این برنامه ، به خودی خود تمامی وظایف را بر عهده خواهد گرفت و حتی برای شناسایی پرینتر، نیازی به نصب درایور هم نیست، چرا که درایور مجازی این نرم افزار تمامی فرایند شناساییی پرینتر را به طور خودکار انجام می‌دهد تا کاربران بتوانند بدون نیاز به انجام تنظیمات خاص، به پرینتر از راه دور دسترسی داشته باشند.

 

ویژگی های نرم افزار TerminalWorks TSPrint Server:

  • بدون نیاز به نصب درایور برای راه‌اندازی
  • امکان پشتیبانی از شبکه محلی و یا اینترنت
  • سازگاری با هر نوعی از شبکه
  • قابلیت انتقال فایل‌ها در شبکه

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

 

راهنمای نصب

۱-ابتدا نرم افزار را نصب نمائید.

۲-محتویات پوشه کرک را به محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کنید.

۳-نرم افزار را اجرا کنید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید