تبليغات

دانلود Fast Burst Camera - اپلیکیشن عکسبرداری پشت سر هم اندروید

 Fast Burst Camera v8.0.6

دانلود اپلیکیشن عکسبرداری پشت سر هم اندروید

 

Fast Burst Camera اپلیکیشن عکسبرداری پشت سر هم اندروید می باشد که استودیوی برنامه سازی Spritefish توسعه یافته است که با آن می توانید به آسانی در هر ثانیه ۱۰ تا ۳۰ عکس بدون کم شدن کیفیت بگیرید. تنها کاری که شما می کنید این است که برروی دکمه ی shoot موجود در برنامه کلیک می کنید تا با سرعتی باور نکردنی اقدام به عکسبرداری کند. مطمئنا برای شما نیز موقعیتی پیش آمده است تا بخواهید یک عکس باکیفیت را از کودک دلبندتان به ثبت برسانید، در چنین شرایطی مطمئنا تنها یک عکس به دادتان نخواهد رسید و به دنبال ابزاری هستید که با سرعت زیاد چندین عکس پشت سر هم  را برای تان به ثبت برساند و در نهایت از میان همه عکس ها بهترین گزینه را انتخاب کنید.برای دانلود نرم افزار اندروید با ما همراه باشید.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISO یا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar استفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
[/panel

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید