تبليغات

دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید FoneLab Android Data Recovery

FoneLab Android Data Recovery 3.0.32

نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید

 

FoneLab Android Data Recovery نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید ، برنامه ای کاربردی برای بازیابی اطلاعات برای گوشی های اندروید می باشد که قادر است مخاطبین تلفن ، پیام ها ، فیلم ها ، عکس ها و موارد دیگر را بدون از دست دادن داده ها دوباره بازیابی کند. شما با این نرم افزار بهترین بازیابی اطلاعات در اندروید را تجربه خواهید کرد.

اگر شما اطلاعات خود در دستگاه اندرویدی خود را از دست داده اید ، با این نرم افزار بازیابی سریع و قدرتمند و استفادهد آسان که بازیابی تمامی فایل های اندرویدی را برای شما امکانپذیر می سازد. این قابلیت را به شما می دهد تا مخاطبین حذف شده ، پیام ها ، پیوست پیام رسانی ، تاریخچه تماس ، گالری ، کتابخانه تصویر ، موسیقی ، فیلم و اسناد را از طریق تلفن های اندرویدی بازیابی کنید.

این برنامه می تواند داده های گمشده را برگرداند ، مهم نیست که دستگاه شما در اثر آب آسیده دیده باشد یا توسط حملات ویروس ها دچار مشکل شده باشد با این برنامه می توانید تمامی پرونده های از دست رفته تان را در زمان کوتاه برگردانید.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

 

راهنمای نصب

۱-ابتدا نرم افزار را نصب نمائید.

۲-فایل Patch را به محل نصب نرم افزار انتقال دهید. فایل Patch را به صورت Run as Administrator اجرا کرده و بر روی دکمه ی Patch کلیک کنید تا فعال سازی انجام شود.

۳-نرم افزار را اجرا کنید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید