تبليغات

دانلود نرم افزار طراحی و شبیه سازی عملیات ماشین کاری DP TECHNOLOGY ESPRIT 2020 R1

DP TECHNOLOGY ESPRIT 2020 R1

نرم افزار طراحی و شبیه سازی عملیات ماشین کاری

 

DP TECHNOLOGY ESPRIT نرم افزار طراحی و شبیه سازی عملیات ماشین کاری ، یک برنامه پیشرفته و کاربردی برای طراحی و شبیه سازی عملیات ماشین کاری می باشد که به طور کامل با فایل هایی با فرمت CAD و CAM سر و کار دارد. این نرم افزار دارای یک معماری کاملا باز بود و به طور کامل با استاندارد های مهندسی و صنعتی سازگاری دارد. این نرم افزار شبیه سازی واقعی از فرایندهای ماشین کاری ارائه میدهد و G کد های مورد نیاز اکثر ماشین ابزار های رایج را به مهندسان ارائه می دهد. استفاده از این برنامه باعث می شود تا بهره وری کاری مهندسان افزایش یافته و از طرف دیگر هزینه های تولید و شبیه سازی به شکل چشم گیری کاهش یابد. بدلیل استفاده از طراحی ۵ محوره توسط این نرم افزار، پروسه کد نویسی بطور محسوسی کاهش می یابد چرا که این نرم افزار به صورت اتوماتیک قادر است تا کد های بلا استفاده و بی مورد را حذف کرده و عملیات شبیه سازی را تسریع ببخشد.

برنامه ESPRIT میتواند با دقت بالایی انواع فایل های CAD که با نرم افزارهای مختلف ایجاد شده اند را به فایل های CAM تبدیل کند و قسمت های مختلف این فایل ها را نیز از یکدیگر تشخیص داده و داده های آنها را در راستای اهداف دیگری به کار گیرد. بها موتور برنامه نویسی شده قدرتمند این برنامه قادر هستید تا عملیات مختلفی نظیر ماشین کاری های مختلف مانند تراشکاری، فرز، کلی زنی، تیز کاری، سوراخ کاری و … را به صورت کامل و سه بعدی شبیه سازی کند.

 

ویژگی های نرم افزار DP Technology ESPRIT :

  • امکان تبدیل فایل ها و داده ها با فرمت CAD به CAM
  • انجام عملیات ماشین کاری، برش و CNC
  • شبیه سازی به صورت سه بعدی و دقیق
  • تولید جی کد ها مطابق با برند دستگاه

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید