تبليغات

دانلود نرم افزار  فشرده کننده دیتابیس Batch Access Database Compactor

Batch Access Database Compactor 2020.12.620.2251

نرم افزار فشرده کننده دیتابیس

 

Batch Access Database Compactor نرم افزار فشرده کننده دیتابیس ، برنامه ای کاربردی و قدرتمند می باشد که با استفاده از آن می توانید دیتابیس Access را فشرده کنید. این برنامه امکان تعمیر کردن اینگونه دیتابیس ها نیز هست و جالب این که هیچ نیازی به نرم افزار آفیس ندارد. شما می توانید به شکل گروهی بر روی دیتابیس های خود کار کنید. این برنامه  هم از حالت پروژه و هم از command line پشتیبانی می کند. رابط کاربری بصری مناسبی نیز برای آن توسعه داده شده است که کار کردن با آن را حتی آسان تر می سازد.

این نرم افزار با باستفاده از موازی سازی در انجام فشرده سازی، انجام کارها را تسریع می بخشد. شما می توانید نحوه فشرده سازی را به راحتی کنترل کنید، یا آن را در هر زمانی که می خواهید stop یا pause کنید. کارتان را می توانید در فرمت .batch-axezip برای استفاده های بعدی ذخیره سازی کنید. قابلیت اجرای این فایل چه با command line و چه با رابط کاربری نرم افزار وجود دارد. Batch Access Database Compactor دارای سیستم جست و جوی قدرتمندی نیز هست. از فرمت های mdb/accdb برای فشرده سازی به شکل کامل پشتیبانی می شود.

 

ویژگی های نرم افزار Batch Access Database Compactor:

  • امکان ذخیره سازی تنظیمات برای استفاده های بعدی
  • قابلیت انجام کارها به شکل گروهی بر روی فایل ها
  • سرعت بسیار بالا در فشرده سازی
  • بدون نیاز به نصب نرم افزار آفیس
  • امکان فشرده کردن دیتابیس
راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

 

راهنمای نصب

۱-ابتدا نرم افزار را نصب نمائید.

۲-محتویات پوشه کرک را به محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کنید.

۳-نرم افزار را اجرا کنید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید