تبليغات

دانلود نرم افزار همگام‌سازی فولدرها Synchredible Professional

Synchredible Professional 7.002

برنامه همگام‌ سازی فولدرها

 

Synchredible Professional نرم افزار همگام‌ سازی فولدرها ، برنامه ای کاربردی و قدرتمند است که با استفاده از این نرم افزار ، می‌توانید اطلاعات موجود در یک یا چند فولدر/درایو مختلف در ویندوز را همگام‌سازی (Sync) کنید. این عملیات ، در موقعی کاربرد دارد که کاربر قصد داشته باشد از اطلاعات خود در چند حافظه و یا بخش مختلف، نسخه پشتیبان تهیه کند. پشتیبان‌گیری از اطلاعاتی که دائما در تغییر هستند، کار بسیار دشواری است. به جای این کار ، استفاده از ابزارهای همگام‌سازی داده‌ها به شما پیشنهاد می شود.

با استفاده از این برنامه ، شما می توانید آدرس مبدأ و مقصد مورد نظر خود در سیستم را برای پشتیبان‌گیری از اطلاعات تعیین کرده و سپس باقی کارها به آن بسپارند. این نرم افزار دارای رابط گرافیکی ساده و زیبایی‌ است که امکان پیکربندی تنظیمات را به ساده‌ترین شکل ممکن برای شما فراهم می‌آورد. علاوه بر این، کاربر می‌تواند تعیین کند که فرآیند همگام‌سازی داده‌ها طی بازه‌های زمانی خاص (مطابق با نیاز کاربر) صورت گیرد.

 

ویژگی های نرم افزار Synchredible Professional :

قابلیت همگام‌سازی فایل‌ها و فولدرها با تعیین آدرس مبدأ و مقصد
امکان همگام‌سازی اطلاعات در شبکه و یا دیگر دیسک‌ها
توانایی سینک کردن اطلاعات در صورت حذف آیتم‌ها
قابلیت رد کردن همگام‌سازی اطلاعات یکسان
توانایی سینک کردن دو طرفه اطلاعات
امکان همگام‌سازی داده‌های جدید

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید