تبليغات

دانلود ترجمه حرفه‌ای متن در محیط ویندوز DeepL Pro

DeepL Pro 2.0.0

نرم افزار ترجمه حرفه ‌ای متن در محیط ویندوز

 

DeepL Pro نرم افزار ترجمه حرفه ‌ای متن در محیط ویندوز ، یک برنامه ترجمه متن قدرتمند و حرفه‌ای برای کاربران سیستم ‌عامل ویندوز است. شاید به فکر کنید که با وجود ابزار قدرتمندی همچون گوگل ترنسلیت (Google Translate)، چه دلیلی دارد که به سراغ برنامه دیگری بروید؟ پاسخ این سوال ، در محدودیت‌هایی است که گوگل ترنسلیت دارد! مترجم گوگل ، تنها قادر است متن هایی را برای شما ترجمه کند که عینا عبارت آن را در کادر مخصوص آن وارد کرده و با انتخاب زبان مقصد، ترجمه آن را مشاهده کنید. این نرم افزار قابلیتی را مهیا می‌کند که بتوانید متن نمایش داده شده محیط‌ ویندوز را هم ترجمه کنید. در واقع این برنامه هیچ نیازی به وارد کردن متون قابل ویرایش ندارد ، زیرا که تکنولوژی تشخیص متن این برنامه شما را قادر می‌سازد تا تمامی متون نمایش داده شده در محیط ویندوز را به عنوان ورودی به برنامه وارد نموده و ترجمه آن را در زبان دلخواه خود دریافت کنید.

این نرم افزار ، یک ماشین مترجم پیشرفته و حرفه‌ای است که با استفاده از آن شما می‌توانید متون دلخواه خود در هر بخشی از ویندوز را انتخاب و معادل آن در زبان دلخواه خود را تحویل بگیرید. این نرم افزار ، سرعتی بالا در ترجمه متون دارد. بدین صورت که تنها با انتخاب متن دلخواه خود در سیستم، سریعا یک باکس مخصوص برای ترجمه عبارت انتخابی در بخش پایین صفحه نمایش برای شما نشان داده می‌شود که با کلیک بر روی آن می‌توانید ترجمه عبارت دلخواه خود را مشاهده نمایید.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید