تبليغات

دانلود نرم افزار کنترل رایانه از راه دور UltraViewer

UltraViewer 6.2.97

نرم افزار کنترل رایانه از راه دور

 

UltraViewer نرم افزار کنترل رایانه از راه دور ، با این برنامه می توانید به کامپیوتر مخاطب خود متصل شوید و کنترل آن را در دست بگیرید، انگار که خود شما پشت کامپیوتر نشسته اید. نصب این نرم افزار سریع و ساده بوده و پس از کامل شدن عملیات نصب می توانید بدون هیچگونه پیکربندی اضافی ، به دستگاه مخاطب خود وصل شوید.
با اجرای این نرم افزار در صفحه اصلی پنلی مشاهده می کنید که آی دی و پسورد شما را نشان می دهد. برای اتصال به کامپیوتر مخاطبتان از او بپرسید که دارای چه ID و پسوردی است تا با وارد کردن این اطلاعات در برنامه خود، به کامپیوتر او متصل شوید.

ارتباط ایجاد شده توسط این نرم افزار امن بوده و می تواند تحت شرایط مختلفی کارآمد باشد. جزئیات ارتباط خود را می توانید در تنظیمات برنامه تغییر دهید. این برنامه می تواند جایگزینی مناسب به جای اپلیکیشنی مانند TeamViewer باشد.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید