تبليغات

دانلود نرم افزار ویرایش و آنالیز نقشه ‌های سه ‌بعدی Skyline TerraExplorer Pro

Skyline TerraExplorer Pro 7.2.1.4020

نرم افزار ویرایش و آنالیز نقشه ‌های سه ‌بعدی

Skyline TerraExplorer Pro نرم افزار ویرایش و آنالیز نقشه ‌های سه ‌بعدی ، برنامه ای کاربردی و شناخته شده برای نمایش ، ویرایش ، آنالیز فواصل ، شبیه‌ سازی مایعات ، بزرگ‌ نمایی ، سفر مجازی به محیط‌ ها و … در قالب تصاویر ماهواره‌ای و یا نقشه‌ های سه ‌بعدی است. این نرم افزار  یکی از برنامه های بسیار عالی در زمینه کار با نقشه ‌ها در سیستم ‌عامل ویندوز است. این نرم افزار مجموعه ‌ای از امکانات کاربردی برای کار با نقشه‌ ها را برای شما فراهم می‌کند که از جمله مهم‌ترین آن ‌ها می ‌توان به قابلیت کار با نقشه ‌های سه‌ بعدی ، آنالیز محیط‌ ها ، شبیه‌ سازی حرکت مایعات و امکان به اشتراک ‌گذاری نقشه ‌ها اشاره کرد.

این نرم افزار با داشتم محیط حرفه ‌ای در زمینه کار با تصاویر ماهواره‌ ای و تکنولوژی پردازش اینگونه نقشه ‌ها ، امکانی را فراهم آورده تا بتوانید تصاویر و نقشه‌های سه ‌بعدی را با دارا بودن مجموعه ‌ای از امکانات پیشرفته و با کیفیت مشاهده و آنالیز کنید. علاوه بر این ، برنامه فعلی با دارا بودن افزونه حرفه‌ای و قدرتمند امکانی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید مجموعه تصاویر و مدل ‌های خود از تصاویر ماهواره ‌ای و سه ‌بعدی را بر روی همدیگر قرار داده و با ویرایش لایه به لایه آن‌ ها ، مدل نهایی و مدنظر خود را بسازید. علاوه بر این ‌ها، کاربر می‌تواند نقشه‌ های مختلف گوگل ارث از کره زمین را به محیط برنامه وارد کرده و نقشه ‌ها را با استفاده از واحدهای مختلف مورد آنالیز قرار دهد.

 

ویژگی های نرم افزار Skyline TerraExplorer Pro :

 • قابلیت افزودن اشیاء و اندازه‌ گیری آسان فواصل بین نقاط مختلف مختصات جغرافیایی
 • قابلیت جابه ‌جایی آسان بین نقاط مختلف جغرافیایی نقشه
 • قابلیت شبیه ‌سازی حرکت مایعات و آنالیز نقشه‌ ها
 • پشتیبانی از واحدهای مختلف فاصله‌سنجی
 • قابلیت اضافه کردن تصاویر از گوگل ارث
 • و…

 

راهنمای دانلود
 • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
 • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
 • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
 • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

 

راهنمای نصب

با استفاده از فایل لایسنس نرم افزار را فعال سازی کنید.

لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید