تبليغات

دانلود نرم افزار تغییر دادن تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی در ویندوز Privatezilla

Privatezilla 0.40.1

نرم افزار تغییر دادن تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی در ویندوز

 

Privatezilla نرم افزار تغییر دادن تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی در ویندوز ، این برنامه مهم ترین تنظیمات در ارتباط با حریم خصوصی شما را یکجا نشان می دهد. می توانید این تنظیمات را به راحتی بررسی کنید و در صورت نیاز تغییر دهید. تنظیماتی که فعال هستند با Configured نشان داده می شوند و به این معنا هستند که حریم خصوصی شما محافظت می شود. تنظیمات غیر فعال با Not configured نشان داده می شوند. همه تنظیمات سیستم شما ، که در حال حاضر ۶۰ مورد هستند را می توانید در این برنامه فعال یا غیر فعال کنید.

برای مثال می توانید جلوی دسترسی اپلیکیشن ها به برنامه ایمیلتان را بگیرید، نرم افزارهایی که می خواهند به فایل سیستم شما دسترسی داشته باشند را بلاک کنید، جلوی مشاهده موقعیت مکانی شما توسط اپلیکیشن های ثالث را بگیرید، کورتانا را فعال یا غیر فعال کنید، تایم لاین فعالیت هایی که انجام داده اید را فعال یا غیر فعال کنید ، telemetery ویندوز را در صورت نیاز غیر فعال کنید.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید