تبليغات

دانلود نرم افزار ریکاوری عکس GoPro Recovery

GoPro Recovery 2.69

نرم افزار ریکاوری عکس

 

GoPro Recovery نرم افزار ریکاوری عکس، با استفاده از این برنامه کاربردی و قدرتمند می توانید همه فیلم هایی را که از کارت sd شما گم شده ، حذف شده یا پارتیشن بندی شده اند را بازیابی کنید و سپس به درستی پخش شوند. اکثر آنها تکه تکه خواهند شد و GPR می تواند این موارد را به درستی پردازش کند فیلم های از دست رفته را به راحتی بازیابی نمایید. با نرم افزار GPR ، دوربین restorationGoPro تنها یک قدم با شما فاصله دارد.

این نرم افزار ساده در عین حال قدرتمند برای استفاده در ویندوز بکار می رود و ویدئو با فرمت (.MP4) را از همه نسخه های دوربین GoPro Hero ، Hero 8 ، Hero Max ، Hero 7 ، Hero 6 ، Hero 5 ، Hero 4 ، Hero 3 و Hero و همچنین بسیاری از دوربین های بدون سرنشین DJI و دوربین های کانن و برخی دیگر از دوربین های مختلف را بازیابی می کند. این نرم افزار یک برنامه بازیابی اطلاعات به طور خاص نوشته شده برای ماهیت تکه تکه دوربین های GoPro ، DJI و Canon است و بنابراین برخلاف بسیاری از بسته های نرم افزاری دیگر ، این فیلم کار می کند و فیلم های قابل پخش را به همراه صدا ذخیره می کند.

 

ویژگی های نرم افزار GoPro Recovery :

  • امکان بازیابی فایل ها از روی چیپ مموری های آسیب دیده
  • قابلیت بازیابی صد در صدی فایل ها بدون مشکل در پخش
  • امکان بازیابی فایل ها از انواع مموری کارت ها و حافظه ها
  • و….

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید