تبليغات

دانلود نرم افزار آهنگ سازی حرفه ای BandLab Cakewalk

BandLab Cakewalk 26.11.0.099

نرم افزار آهنگ سازی حرفه ای

 

BandLab Cakewalk نرم افزار آهنگ سازی حرفه ای ، برنامه کاربردی و قدرتمند سونار چند سالی است كه تهيه كنندگان و آهنگسازان مطرح جهان را همراهی ميكند و به شما این امکان را می دهد تا كنترل پروژه خود را به به عهده بگيريد و همان طور كه در ذهن خود آهنگ دلخواه خود را مرور ميكنيد نتهای آن را تبديل به واقعيت كنيد.با استفاده از این نرم افزار مي توانيد آهنگ بسازيد ، ميكس انجام دهید ، ضبط صدا و هم خوانی توسط گروه موسيقی و بسياری از كار هايی كه مربوط به يک استوديو مجهز است را خودتان به تنهايی و به صورت حرفه ای انجام بدهيد.شما می توانید افکت های سایر نرم افزارها را برداشته و در این نرم افزار استفاده قرار دهید.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید