تبليغات

Appsforlife Barcode 2.0.5

نرم افزار تولید آسان و سریع بارکد و QR Code

 

Appsforlife Barcode نرم افزار تولید آسان و سریع بارکد و QR Code ، برنامه ای کاربردی و قدرتمند برای تولید آسان و سریع بارکد و QR Code برای انواع محصولات و خدمات است. عرضه یک محصول یا خدمت فیزیکی به بازار و مدیریت فروش آن در حجم بالا یک کار مهم است که باید از همین ابتدا به فکر آن باشید. می‌توان گفت که یک بارکد ، مجموعه ‌ای از میله‌ ها یا خطو سیاه رنگ است که بر روی زمینه‌ای سفید رنگ چاپ می ‌شود. زمانی که یک محصول صرف ‌نظر از ماهیت دارای بارکد می‌شود ، قبالیت فروش و ردیابی آن با سرعت و سهولت بیشتری فراهم می‌گردد. با استفاده از دستگاه بارکدخوان و چاپ کردن بارکد بر روی هر محصول ، در مدت زمانی کم می‌توان مشخصات محصولات مورد تقاضای مشتری را در سیستم ثبت و به اطلاعات کامل آن دسترسی داشت.

این نرم افزار قابلیتی را فراهم می ‌کند تا بتوانید در نهایت سرعت انواع مختلف بارکدها را آماده و چاپ کنید. نکته مهم در مورد برنامه فعلی ، امکانات گسترده شخصی ‌سازی بارکدها است. با استفاده از این برنامه می‌توانید بارکد مدنظر خود را با فونت دلخواه ، عرض مورد نیاز ، فاصله از کاغذ و … ایجاد نموده و سریع نتیجه آن را به کمک دستگاه چاپ بارکد پرینت کنید. این نرم افزار از انواع نماد های بارکد رایج پشتیبانی کامل دارد و شما به وسیله ساختار منظم آن می‌ توانید به آسانی انواع بارکدها را متناسب با خدمت یا محصول خود آماده نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Appsforlife Barcode :

  • قابلیت خروجی گرفتن در Adobe Photoshop ، Adobe Illustrator  و …
  • امکان تنظیم فونت ، اندازه میله‌ ها، فواصل و …
  • قابلیت طراحی و چاپ بارکد ۱ و ۲ بعدی
  • پشتیبانی از انواع مختلف بارکدها
  • و…

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید