تبليغات

دانلود نرم افزار دانلود ویدیوهای آنلاین All Video Downloader Pro

All Video Downloader Pro 7.2.7

نرم افزار دانلود ویدیوهای آنلاین

 

All Video Downloader Pro نرم افزار دانلود ویدیوهای آنلاین ، برنامه ای حرفه ای و کاربردی برای دانلود ویدیوهای آنلاین می باشد. با استفاد از این نرم افزار به آسانی می توانید ویدیوهای سایت یوتیوب را دانلود کرده و سپس آنها را به فرمتهای دیگر تبدیل کنید. این برنامه با سرعت خیلی بالا قادر است تا ویدیوهای سایت یوتیوب و بیش از ۲۰۰ سایت اشتراک گذاری ویدیو را دانلود کند و آنها را به فرمت های رایج تصویری تبدیل کند و یا آنها را برای اجرا در دستگاه های دیگر بهینه سازی کند. همچنین شما با استفاده از این نرم افزار می توانید بصورت دسته ای چندین فایل را از یوتیوب دانلود کنید. این برنامه قادر است تا ویدیوها دانلود شده را به فرمت های avi, mp4 تبدیل کند و یا آنها را برای اجرا در iphone, ipod, ipad بهینه سازی کند. البته یکی از قابلیت های مهم این برنامه دانلود و تبدیل ویدیوهای HD می باشد.

 

راهنمای دانلود
  • برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار internet download manager استفاده کنید.
  • برای باز کردن فایل های iso از نرم افزار UltraISOیا از نرم افزار Daemon Tools استفاده کنید.
  • فایل های قرار داده شده در سایت برای کاهش حجم فشرده شده اند ، برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarاستفاده کنید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRCمواجه شدید، فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید. البته برای فایل های حجیم ۳ درصد قابلیت ریکاوری در نظر گرفته شده. با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شده و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
لطفا به این پست رای دهید :
[تعداد: 0 میانگین: 0]

مشخصات فایل

دانلود فایل

دیدگاه کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید